Laskenta

Taru Puhto

Laskennan ja hankinnan päällikkö

Puhelin: +358 40 7676 104
Sähköposti: taru.puhto@peab.fi

Ota yhteyttä!

Risto Mikkonen

Laskentapäällikkö, PKS toimitilarakentaminen

Puhelin: +358 50 581 0187
Sähköposti: risto.mikkonen@peab.fi

Riina Leponiemi

Laskentapäällikkö, PKS asuntorakentaminen

Puhelin: +358 50 4062 709
Sähköposti: riina.leponiemi@peab.fi

Jenna Forsberg

Laskentapäällikkö, Etelä-Suomi korjausrakentaminen

Puhelin: +358 50 407 0879
Sähköposti: jenna.forsberg@peab.fi

Lars Vainio

Laskentapäällikkö, Etelä-Suomi korjausrakentaminen

Puhelin: +358 40 5762 900
Sähköposti: lars.vainio@peab.fi

Juhani Wikman

Laskentapäällikkö, Turku

Puhelin: +358 40 830 8093
Sähköposti: juhani.wikman@peab.fi

Tarmo Pöntinen

Laskentapäällikkö, Tampere

Sähköposti: tarmo.pontinen@peab.fi

Saara Suhanto-Kulmala

Laskentapäällikkö, Jyväskylä

Puhelin: +358 40 6798 502

Jari Hahto

Laskentapäällikkö, Pohjanmaat

Puhelin: +358 40 7132 078
Sähköposti: jari.hahto@peab.fi

Pekka Mäntynen

laskentapäällikkö, Kuopio

Puhelin: 0505492824
Sähköposti: pekka.mantynen@peab.fi

Olli Karppinen

Laskentapäällikkö, Oulu