Laskenta

Taru Puhto

Laskennan ja hankinnan päällikkö

Puhelin: +358 40 7676 104
Sähköposti: taru.puhto@peab.fi

Ota yhteyttä!

Ari Haverinen

Laskentapäällikkö, PKS toimitilarakentaminen

Puhelin: +358 40 5701 038
Sähköposti: ari.haverinen@peab.fi

Riina Leponiemi

Laskentapäällikkö, PKS asuntorakentaminen

Puhelin: +358 50 4062 709
Sähköposti: riina.leponiemi@peab.fi

Lars Vainio

Laskentapäällikkö, Etelä-Suomi korjausrakentaminen

Puhelin: +358 40 5762 900
Sähköposti: lars.vainio@peab.fi

Juhani Wikman

Laskentapäällikkö, Turku

Puhelin: +358 40 830 8093
Sähköposti: juhani.wikman@peab.fi

Tarmo Pöntinen

Laskentapäällikkö, Tampere

Sähköposti: tarmo.pontinen@peab.fi

Sari Ilomäki

Laskentapäällikkö, Jyväskylä

Puhelin: +358 40 7204 100
Sähköposti: sari.ilomaki@peab.fi

Matti Lepistö

Laskentapäällikkö, Seinäjoki

Puhelin: +358 40 5701 007
Sähköposti: matti.lepisto@peab.fi

Jari Hahto

Laskentapäällikkö, Vaasa

Puhelin: +358 40 7132 078
Sähköposti: jari.hahto@peab.fi

Mika Kokkonen

Kustannuslaskija, Kuopio

Puhelin: +358 40 8280 630
Sähköposti: mika.kokkonen@peab.fi

Pekka Mölsä

Laskentapäällikkö, Oulu

Puhelin: +358 40 5281 658
Sähköposti: pekka.molsa@peab.fi
Käytämme evästeitä. Jatkamalla sivustoon hyväksyt evästeiden käytön.