Hankinta

Taru Puhto

Laskennan ja hankinnan päällikkö

Puhelin: +358 40 7676 104
Sähköposti: taru.puhto@peab.fi

Yhteyshenkilö

Pia Salminen

Hankintapäällikkö, Etelä-Suomi toimitilarakentaminen

Puhelin: +358 40 7512 919
Sähköposti: pia.salminen@peab.fi

Riku Pousi

Hankintapäällikkö, Etelä-Suomi korjausrakentaminen

Puhelin: +358 50 9108 505
Sähköposti: riku.pousi@peab.fi

Joska Stoltenberg

Tuotantoinsinööri, hankinta, Etelä-Suomi asuntorakentaminen

Puhelin: +358 40 1633 900

Olli Lautamäki

Hankintapäällikkö, Turku

Puhelin: +358 40 7676 168
Sähköposti: olli.lautamaki@peab.fi

Pertti Savolainen

Hankintapäällikkö, Tampere

Puhelin: +358 40 0883 212

Jorma Kotro

Hankintapäällikkö, Jyväskylä

Puhelin: +358 40 7132 074
Sähköposti: jorma.kotro@peab.fi

Matti Yli-Pietilä

Hankintapäällikkö, Seinäjoki

Puhelin: +358 40 5701 054

Raine Mattila

Hankintapäällikkö, Vaasa

Puhelin: +358 40 8644 403
Sähköposti: raine.mattila@peab.fi

Pasi Tauru

Hankintainsinööri, Kuopio

Puhelin: +358 40 1713 999
Sähköposti: pasi.tauru@peab.fi

Risto Väisänen

Tuotantoinsinööri, hankinta, Oulu

Puhelin: +358 44 5351 223
Sähköposti: risto.vaisanen@peab.fi