Onko sinulla tontti tai maa-alue, jota olet ajatellut kehittää tai myydä?

Ota rohkeasti yhteyttä niin aloitetaan keskustelu. Meillä on monipuolista ammattitaitoa ja kokemusta sekä resurssit maa-alueiden ja kiinteistöjen tuottavaan kehittämiseen. Keskitymme kasvukeskuksiin ja pyrimme olemaan paikkakunnan parhailla ja vetovoimaisimmilla paikoilla.

 

Ota yhteyttä!

Juho Koskinen

Maanhankintapäällikkö, pääkaupunkiseutu, asuntotontit

Puhelin: +358 400 612 377
Sähköposti: juho.koskinen@peab.fi

Peter Lindeberg

Liiketoimintajohtaja, Toimitilat

Puhelin: +358 40 5351 939
Sähköposti: peter.lindeberg@peab.fi

Petri Valkeinen

Yksikönjohtaja, Turku

Puhelin: +358 40 8308 140
Sähköposti: petri.valkeinen@peab.fi

Matti Joensuu

Yksikönjohtaja, Tampere

Puhelin: +358 40 7132 810
Sähköposti: matti.joensuu@peab.fi

Miikka Voipio

Yksikönjohtaja, Seinäjoki

Puhelin: +358 40 7132 062
Sähköposti: miikka.voipio@peab.fi

Esko Korpi

Yksikönjohtaja, Vaasa

Puhelin: +358 40 5702 290
Sähköposti: esko.korpi@peab.fi

Timo Riikonen

Yksikönjohtaja, Jyväskylä

Puhelin: +358 40 514 5900
Sähköposti: timo.riikonen@peab.fi

Juha Kuparinen

Yksikönjohtaja, Kuopio

Puhelin: +358 50 5396 795
Sähköposti: juha.kuparinen@peab.fi

Seppo Klemettilä

Yksikönjohtaja, Oulu

Puhelin: +358 40 703 4000
Sähköposti: seppo.klemettila@peab.fi