Pääkaupunkiseutu

Karvaamokuja 2a
00380 HELSINKI

Ota yhteyttä!

Marko Rinkinen

Aluejohtaja, Etelä-Suomi Rakentaminen, korjausrakentaminen

Puhelin: +358 40 7676 160
Sähköposti: marko.rinkinen@peab.fi

Petri Salonen

Apulaisaluejohtaja, Etelä-Suomi Rakentaminen, asuntorakentaminen

Puhelin: +358 40 6526 900
Sähköposti: petri.salonen@peab.fi

Ari Koskenoja

Yksikönjohtaja, PKS toimitilarakentaminen

Puhelin: +358 5064 478
Sähköposti: ari.koskenoja@peab.fi

Juha Paavilainen

Yksikönjohtaja, PKS Korjausrakentaminen, asunnot

Puhelin: +358 40 7676 145
Sähköposti: juha.paavilainen@peab.fi

Kari Kuittinen

Yksikönjohtaja, PKS kiinteistökehitys, asunnot

Puhelin: +358 40 1424 800
Sähköposti: kari.kuittinen@peab.fi

Juho Koskinen

Maanhankintapäällikkö, PKS, asuntotontit

Puhelin: +358 400 612 377
Sähköposti: juho.koskinen@peab.fi

Leena Sirkiä

Asuntomyynti, Pääkaupunkiseutu

Puhelin: +358 40 801 9900

Pia Salminen

Hankintapäällikkö, PKS toimitilarakentaminen

Puhelin: +358 40 7512 919
Sähköposti: pia.salminen@peab.fi

Ari Haverinen

Laskentapäällikkö, PKS toimitilarakentaminen

Puhelin: +358 40 5701 038
Sähköposti: ari.haverinen@peab.fi

Riku Pousi

Hankintapäällikkö, PKS korjausrakentaminen

Puhelin: +358 50 9108 505
Sähköposti: riku.pousi@peab.fi

Lars Vainio

Laskentapäällikkö, Etelä-Suomi korjausrakentaminen

Puhelin: +358 40 5762 900
Sähköposti: lars.vainio@peab.fi

Joska Stoltenberg

Hankintapäällikkö, PKS asuntorakentaminen

Puhelin: +358 40 1633 900

Riina Leponiemi

Laskentapäällikkö, PKS asuntorakentaminen

Puhelin: +358 50 4062 709
Sähköposti: riina.leponiemi@peab.fi

Kyösti Niva

Takuutyöpäällikkö, PKS asuntorakentaminen

Puhelin: +358 40 1619 900
Sähköposti: kyosti.niva@peab.fi

Mia-Iris Puhakainen

Asiakkuuspäällikkö, Toimitilat

Puhelin: +358 41 5011 023
Käytämme evästeitä. Jatkamalla sivustoon hyväksyt evästeiden käytön.