Peab johto

Mika Katajisto

Toimitusjohtaja, Rakentaminen

Puhelin: +358 40 5701 025
Sähköposti: mika.katajisto@peab.fi

Yhteyshenkilö

Juha-Pekka Eskola

Liiketoimintajohtaja, Asunnot

Puhelin: +358 40 0381 953

Peter Lindeberg

Liiketoimintajohtaja, Toimitilat

Puhelin: +358 40 5351 939
Sähköposti: peter.lindeberg@peab.fi

Marko Rinkinen

Aluejohtaja, Etelä-Suomi Rakentaminen, korjausrakentaminen

Puhelin: +358 40 7676 160
Sähköposti: marko.rinkinen@peab.fi

Matti Joensuu

Aluejohtaja, Länsi- ja Keski-Suomi Rakentaminen

Puhelin: +358 40 7132 810
Sähköposti: matti.joensuu@peab.fi

Petri Salonen

Apulaisaluejohtaja, Etelä-Suomi Rakentaminen, asuntorakentaminen

Puhelin: +358 40 6526 900
Sähköposti: petri.salonen@peab.fi

Miikka Voipio

Apulaisaluejohtaja, Länsi- ja Keski-Suomi

Puhelin: +358 40 7132 062
Sähköposti: miikka.voipio@peab.fi

Jonatan Rimon

Johtaja, Laki- Talous- ja IT-palvelut

Puhelin: +358 50 4606 030
Sähköposti: jonatan.rimon@peab.fi

Juha Helin

Toimitusjohtaja, Teollisuus

Puhelin: +358 40 0606 121
Sähköposti: juha.helin@peab.fi
Käytämme evästeitä. Jatkamalla sivustoon hyväksyt evästeiden käytön.